Thomass Man Music School

Novinky

Školní rok 2017-2018

Naše hudební a taneční výuka pro školní rok 2017/2018 začíná dne 4. září 2017. Stávající klienti mohou již nyní kontaktovat […]

číst více...

Pronájmy nástrojů – nově i krátkodobě

Nově jsme zařadili krátkodobé pronájmy hudebních nástrojů. Pro více informací naštivte sekci

číst více...

Thomas International School of Music & Dance

byla založena s cílem poskytnout veřejnosti co nejkvalitnější hudební a taneční vzdělání, spojené s maximálním klientským servisem. Lekce zajišťují vybraní profesionální a poloprofesionální hudebníci a tanečníci, kteří se vedle pedagogické činnosti věnují také aktivnímu vystupování. Výuka je tak ze strany lektorů podepřena dokonalým zvládnutím hry na daný nástroj/tance a koncertní či soutěžní praxí.

Nabízíme

hudební a taneční vzdělání se zaměřením na klasické a moderní styly. Repertoár, žánr, ale i předpokládaný umělecký vývoj jsou na začátku s klienty pečlivě konzultovány. Jednotícím prvkem výuky je poskytnutí co nejkvalitnějších technických základů hry na daný nástroj/tanec a maximální snaha zaujmout a motivovat žáky na hodinách tak, aby měli z hudby, tance a z dosažených výsledků radost.

Zajišťujeme

výuku tance, zpěvu a hry na prakticky neomezený počet nástrojů: klavír, housle, violoncello, kytara (akustická i elektrická), kontrabas, flétna, saxofon, hoboj, klarinet, fagot, trubka, bicí aj. Pokud byste svůj nástroj nenašli, kontaktujte nás, učitele Vám zajistíme. V oblasti tance nabízíme lekce klasického tance (balet, contemporary a modern), a stávající moderní styly, jako jsou salza, latin, merengue, bachata, show, MTV style a různé typy street dance (např. hip hop, breakdance, dance hall, R’n'B).

Vyučujeme

úplné začátečníky, středně pokročilé, ale i velmi pokročilé hudebníky. S lekcemi začínáme u tříletých dětí, horní věková hranice není omezena. Nezřídka vyučujeme dospělé začátečníky či ty, kteří se k hraní po dlouholeté přestávce vracejí.

Přijedeme za vámi

Naprostá většina výuky našich žáků se uskutečňuje v pohodlí jejich domova. Ti již nemusejí zbytečně ztrácet čas dojížděním, učitelé naopak přijedou za nimi. Po předchozí domluvě je lekce možné realizovat na vybraných školách po skončení vyučování.

Vystoupení na koncertě

Všichni žáci školy mají možnost vystoupit dvakrát do roka na koncertech, které pořádáme. Koncerty jsou nahrávány ve vysoké zvukově-obrazové kvalitě a jejich záznam lze objednat na DVD/Blu-Ray discích. Více informací naleznete v sekci koncerty.

Zkoušky

Naši studenti úspěšně složili zkoušky ABRSM, IGCSE, či IB Music. Pro detaily a přípravu na jednotlivé zkoušky nás včas kontaktujte.

Půjčujeme a prodáváme

vybrané hudební nástroje. Potřebujete poradit s výběrem nástroje? Obraťte se na nás! Nabízíme krátkodobý a dlouhodobý pronájem nástrojů a jejich prodej za internetové ceny.

Překládáme

Škola se vedle výuky hudby také zabývá překlady do cizích jazyků a češtiny.